Навчання менеджерів Soufflet Agro Ukraine м. Славута

navchannya-menedzheriv-soufflet-agro-ukraine-m-slavuta
navchannya-menedzheriv-soufflet-agro-ukraine-m-slavuta

Високоякісні та інноваційні продукти "ТОВ ЕКООРГАНІК", відмінними результати, які було зафіксовано на полях, де використовувалися наші продукти, успішна робота команди компанії все це привертає до нас все більше дистрибюторських компаній, які хочуть працювати з вітчизняними продуктами, що не тільки не поступаються, але в деяких випадках перевершують іноземні аналоги.

Однією з таких фірм стала компанія "Soufflet Agro Ukraine".  В 2017 році компанія придивлялась до наших продуктів, а з 2018 року стала офіційним дистрибютором компанії ЕКООРГАНІК.

Перед початком сезону проводиться навчання менеджерів Soufflet Agro Ukraine, на яке було запрошено фахівців "ТОВ ЕКООРГАНІК". Перед більш ніж 30 менеджерами компанії "Soufflet Agro Ukraine" виступили провідні спеціалісти "ЕКООРГАНІК", які надали інформацію про системи позакореневого живлення провідних культур продуктами нашої компанії, їх відмінності та переваги над конкурентами, розказали про результати застосування продуктів "ЕКООРГАНІК" у 2017 році.

Навчання пройшло у форматі діалогу. Менеджери "Soufflet Agro Ukraine"  задавали питання, приймали участь у дискусіях з фахівцями "ЕКООРГАНІК", щоб отримати як найбільше інформації для спілкування з сільгоспвиробниками.

DSC07298_result
DSC07274_result
DSC07285_result
DSC07267_result
DSC07282_result
DSC07283_result
IMG_20180123_113809_result

Останні новини